Fauci říká, že trik nebo léčba v roce 2021 je bezpečná, pokud je venku

click fraud protection

Minulý rok, předvečer Všech svatých nebylo to tak zábavné, jak to obvykle bývá pro rodiny. S pandemií a bez dostupných vakcín v té době, trik-nebo-léčba byl považován za vysoce rizikový a odborníci doporučili držet se nízkorizikových činností. Pro letošní strašidelné oslavy jsou však dobré zprávy – podle odborníků je trik nebo léčba výhodná pro rodiny. Zde je to, co potřebujete vědět.

V roce 2020 se mnoho rodin rozhodlo udělat své oslavy doma kvůli pandemii. Namísto typického lovu lahůdek v kostýmech od domu ke dveřím se v rodinách konaly spíše nenápadné Halloweeny. Děti se ve svém domě houpaly ve svých šatech, navštěvovaly virtuální kostýmní párty a hltaly halloweenské filmové klasiky.

Ale naštěstí se letos můžeme vrátit k bližšímu normálnímu Halloweenu, aka trick-or-treating je zpět! Dr. Anthony Fauci, přední národní odborník na infekční choroby, dal letos rodičům a jejich dětem jasný paprsek naděje.

Během vystoupení na CNN Stav unie s Jakem Tapperem, Dr. Fauci řekl, že trik nebo léčba by letos měla být blíže k normálu, zejména proto, že se jedná o venkovní aktivitu. „Myslím, že zvláště pokud jste očkovaní, můžete se tam dostat… a užít si to,“ řekl podle

Zprávy CBS, když byl dotázán na trik nebo léčbu.

„Toto je čas, který děti milují. Pro děti je to velmi důležitá část roku,“ vysvětlil. Dr. Fauci poznamenal, že nejlepším způsobem, jak chránit sebe a naše děti před činnostmi, jako je trik nebo léčba, je nechat se očkovat. Řekl, že úplné očkování „přidá vám a vašim dětem a vaší rodině a vaší komunitě další stupeň ochrany“.

Fauciho pokyny se řídí tím, co řekla Dr. Rochelle Walensky, ředitelka Centra pro kontrolu nemocí a infekcí (CDC), na začátku tohoto měsíce, když byla dotázána na trik-nebo-léčba. Dr. Walensky varoval lidi, aby byli v bezpečí a chytří, a řekl, že aktivity venku nabízejí větší ochranu. Doporučila však také rodičům a dětem, aby stále „omezovali davy“ a přemýšleli nad aktivitami, kterých se účastní, a nad rizikem expozice.

"Nezbytně bych nešel na přeplněnou halloweenskou párty, ale myslím, že bychom měli být schopni nechat naše děti, aby se loučily v malých skupinách," řekl dříve Dr. Walensky. "Doufám, že se nám to letos podaří."

Doufejme, že příští rok tentokrát – potom vakcíny jsou schváleny pro mladší děti, což by se mohlo stát ještě letos – tyto obavy budou minulostí. Do té doby musíme mít na paměti rizika a podle toho plánovat. Dr. Fauci i Dr. Walensky důrazně doporučují rodinám, které mají nárok na očkování, aby se nechali očkovat.

Strašidelné a hloupé halloweenské hry pro děti

Strašidelné a hloupé halloweenské hry pro dětiPředvečer Všech SvatýchČinnosti

Ideální Halloween pro děti by zahrnoval plížení nevhodné pro věk filmy se bát z jejich myslí a jíst cukroví dokud nejsou nemocní. Pro rodiče je to čas překročit hranici mezi strachem a zábavou, pam...

Přečtěte si více
Tato epická halloweenská světelná show vás strhne

Tato epická halloweenská světelná show vás strhnePředvečer Všech SvatýchHvězdné VálkyHarry Potter

Každý, kdo si na to připravuje své luxusní světelné dekorace prázdninová sezóna: považujte laťku za zvednutou. Uživatel YouTube Tom BetGeorge Halloween vyšel ze svého domu eposem Noční můra před Vá...

Přečtěte si více
Jak utěšit děti, které se bojí duchů: 5 tipů pro rodiče

Jak utěšit děti, které se bojí duchů: 5 tipů pro rodičePředvečer Všech SvatýchDuchovéHalloween CentrumStrachy A Fobie

Mohou děti vidět duchy? Ne nutně, ale děti s fobií z duchů je vycítí všude – ve vrzající podlaze, ve stínech vržených stromy a v podivných bolestech domova. Pro tyto děti jsou duchové skuteční, a p...

Přečtěte si více