Jennifer Lopez o tom, jak udělat svět lepším místem pro děti

click fraud protection

Pokaždé, když dáte lajk a sdílíte tento příspěvek nebo se podíváte na toto video, Johnson & Johnson daruje 1 $ (za sociální akci), až do výše 350 000 $, prostřednictvím Globální štafeta maminek, abychom pomohli zlepšit zdraví a pohodu rodin na celém světě [email protected], Dívka nahoru, Peace Corps Let Girls Learn Fund, US Fund for UNICEF a Nic než sítě. Více níže!

Kdybych si přála pro každé dítě, bylo by to, aby mělo přístup ke zdravotní péči, vzdělání a především lásce. Chci, aby každé dítě bylo zdravé, vzdělané, v bezpečí a plné moci. Máme schopnost dosáhnout těchto cílů, pokud se všichni spojíme, abychom bojovali v tomto boji. Společně jsme velmi silní.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Mám štěstí, že zmocněné hodnoty mé rodiny mi umožnily být silnou osobností. Ale stát se mámou je také okamžik, kdy si uvědomíte, že nejste tak silná, jak si myslíte. Najednou vaše srdce žije mimo vaše tělo a vaše štěstí se prolíná se štěstím vašich dětí.

Láska, kterou chováme k našim dětem, je něco, co spojuje všechny maminky jako katalyzátor změn na celém světě. Všichni chceme, aby naše děti mohly chodit do školy, vyrůstat na bezpečném místě a být bez násilí. Chceme, aby si mohli vybrat, kdy a koho si vezmou.

Moje představa dokonalého odpoledne... #tulí #kokosy #LÁSKA

Fotografie, kterou zveřejnila Jennifer Lopez (@jlo).

Musíme zajistit, aby z našich chlapců vyrostli muži, kteří respektují a oceňují ženy, a je nezbytné, aby naše dívky měly stejný přístup a příležitosti jako jejich mužské protějšky. Na světě dnes není jediná země, která by dosáhla skutečné genderové rovnosti. Je na čase, abychom to napravili.

Jsem odhodlána i nadále plnit svou úlohu, postavit se všem matkám a vybudovat lepší svět pro naše děti.

Herec, zpěvák, filmový a televizní producent, módní návrhář, autor bestsellerů New York Times, podnikatel a humanitární Jennifer Lopez vytvořila jednu z nejúspěšnějších a nejznámějších značek v zábava. Lopezová se také nedávno stala vůbec první globální obhájkyní dívek a žen pro Nadaci OSN.

Vy sdílíte, oni dávají:Pokaždé, když dáte „To se mi líbí“ nebo sdílíte tento příspěvek prostřednictvím ikon sociálních médií u tohoto příspěvku, podívejte se na toto video nebo komentář níže, Johnson & Johnson daruje 1 $ (za akci) až do výše 350 000 $ [email protected], Dívka nahoru, Mírové sbory Nechte dívky učit se Fond, americký fond pro UNICEF a Nic než sítě.

Globální štafetu maminek vytvořila společnost nadace Spojených národů a Johnson & Johnson s podporou BabyCenter, Global Citizen a Fatherly, abychom pomohli zlepšit životy rodin po celém světě. Sdílejte tento příspěvek s hashtagy #GlobalMom a #JNJ a navštivte GlobalMomsRelay.org dozvědět se více.

Můžete také použít Darujte fotku* aplikace a Johnson & Johnson daruje 1 $, když nahrajete fotku pro Girl Up, US Fund for UNICEF nebo Nothing But Nets, až do výše 150 000 $. Můžete pomoci udělat rozdíl během několika sekund kliknutím myši nebo přitažením chytrého telefonu.

* prostřednictvím aplikace Donate A Photo pro iOS a Android. Společnost Johnson & Johnson vytvořila seznam důvěryhodných případů a jednou denně můžete darovat fotografii na jednu věc. Každá příčina se bude v aplikaci objevovat, dokud nedosáhne svého cíle nebo dokud neskončí období darování. Není-li cíle dosaženo, věc stále získá minimální dar.

Zde je nejlepší vybavení Huckberry, které můžete k Vánocům dostat

Zde je nejlepší vybavení Huckberry, které můžete k Vánocům dostatRůzné

Tady jsi znovu. Přestože se zdá, že nakupování o svátcích začíná každý rok dříve a dříve a objevila se varování o nedostatcích v dodavatelském řetězci, na dokončení nákupu jste čekali do 11. hodiny...

Přečtěte si více
Jaké je tajemství dlouhého a šťastného manželství? Vědci vědí.

Jaké je tajemství dlouhého a šťastného manželství? Vědci vědí.Různé

"Co je tvé tajemství?" Je to otázka, kterou teď moc neslyším – moje žena a já jsme manželé teprve tři roky – ale toužím slyšet několik desetiletí v budoucnu, až budeme blízko naší zlaté výročí. Chc...

Přečtěte si více
Summit táty 2.0 umožňuje bloggerům, marketérům a médiím sdílet velké nápady

Summit táty 2.0 umožňuje bloggerům, marketérům a médiím sdílet velké nápadyRůzné

Líbí se ti být tátou. Myslíte si, že jste v tom docela dobrý. Máte na to vyhraněné názory. A našli byste si čas napsat o tom zážitku, kdyby vás vaše zatracené děti vždy nepřerušovaly.Pak byste prav...

Přečtěte si více