Jak jsem změnil názor na výprask svých dětí

click fraud protection

Následující bylo syndikováno z Quora pro Otcovské fórum, komunita rodičů a influencerů s náhledy na práci, rodinu a život. Pokud se chcete připojit k fóru, napište nám [email protected].

V jakém věku byste měli přestat plácat své děti?

Věk nula. Mám omezenou velikost vzorku, ale zde je můj příběh:

Jako dítě jsem dostal výprask. Můj otec to dělal střídmě, pouze ve věku 4–10 let, kde by to mohlo být užitečné. Dopředu mi vysvětlil, proč to dělá – nikdy mě neudeřil ve vzteku nebo spontánně. Udeřil dost silně, aby bodl, ale nikdy ne tak silně, aby si udělal modřinu. Trefil mě jen do hýždí. Vždy to bylo za určitým účelem a nikdy to nebylo ponižující. Nikdy jsem se necítila jako „špatné dítě“.

Unsplash / bady qb

Unsplash / bady qb

Když jsem se měl stát poprvé otcem, dlouze jsme o tom s manželkou diskutovali. Měla podobnou zkušenost, když vyrůstala. Dohodli jsme se, že totéž uděláme i pro naše děti. Naše zdůvodnění bylo, že „někdy je to jediný způsob, jak upoutat pozornost dítěte“.

Ale 2 minuty poté, co se narodil můj syn, se mi moje žena podívala do očí a řekla (co se zdálo mimo modrá), "Nikdy se toho dítěte nedotkneš." Mluvila o poporodní oxytocinové záplavě, ale ona myslel to vážně.

A tak jsme to neudělali.

"Nikdy se toho dítěte nedotkneš."

Vyžadovalo to větší míru kreativity a zapojení do disciplíny bez výprasku, ale zpětně to je vlastnost, ne chyba.

Po 5 dětech (dobře, nejsem úplně přes celý proces se všemi 5) to nebylo těžší ani jednodušší. Nemůžu říct, že jsem nebyl v pokušení. Ale naše děti jsme nezasáhli. A výsledky jsou v souladu s tím, co říká výzkum.

Je to k lepšímu. Nebijte své děti.

Kevyn Nightingale je daňový účet, manžel a otec 5 dětí. Přečtěte si více od společnosti Quora níže:

  • Opravdu nedávají nastávající rodiče přednost pohlaví svého dítěte?
  • Měli jste někdy problém se svou drahou polovičkou na téma mít děti? Jak jsi to vyřešil?
  • Oddalování porodu: Kolik let je příliš staré?

Chcete tipy, triky a rady, které skutečně využijete? Klikněte zde a přihlaste se k odběru našeho e-mailu.

Blesk Mcqueen Disney Toy zpívá nevhodný text písně ve virálním videu

Blesk Mcqueen Disney Toy zpívá nevhodný text písně ve virálním videuRůzné

Jeden Disney píseň mohl nebýt tak nevinný po všem. Ve videu, které v pondělí sdílel YouTube kanál Boo Tube, je hračka Blesk McQueen z animovaného dětského filmu Auta zpívá velmi nevhodný text."Posl...

Přečtěte si více
Tato mapa ukazuje nejlepší a nejhorší stavy pro pracující otce

Tato mapa ukazuje nejlepší a nejhorší stavy pro pracující otceRůzné

Radujte se, rodiny v Connecticutu a Minnesotě – to jsou dvě nejlepší místa pro pracující otce na vychovávat své děti, podle analýzy od WalletHub. Údaje získané z veřejných zdrojů, včetně amerického...

Přečtěte si více
Kellogs připomíná medové plácnutí po masivním propuknutí salmonely

Kellogs připomíná medové plácnutí po masivním propuknutí salmonelyRůzné

Tenhle čtvrtek, Společnost Kellog Co. oznámila stažení cereálií Honey Smacks poté, co byly spojeny krabice ve 31 státech ohniska salmonely.Balíčky nastaveno k odvolání jsou 15,3 uncové a 23 uncové ...

Přečtěte si více