Bluey Rumor naznačuje, že show sa čoskoro skončí

Okolo sa šíri fáma, ktorá má rodičov na nervy. Obľúbená televízna relácia nášho dieťaťa Bluey sa môže čoskoro skončiť. Prehliadka momentálne vysiela tretiu sériu a môže to byť koniec. Tu je to, čo potrebujete vedieť.

Pre mnohých z nás hádzanie epizóda z Bluey vždy upúta pozornosť našich detí dostatočne dlho na to, aby sme niečo urobili. Alebo aby sme si rýchlo oddýchli. Predstavenie sa riadi typickým vzorcom pre detské predstavenia, zábavné postavy, roztomilá hudba a správa so sebou. Je to rozkošné, naše deti to milujú a dokázalo nájsť rovnováhu, pri ktorej nám nevadí počúvať to aj v pozadí.

Hovorí sa však, že predstavenie sa čoskoro skončí. Podľa Daily Mail, hlasový herec, ktorý zostal v anonymite, môže byť príliš starý na to, aby pokračoval vo vyjadrovaní postavy Bluey.

„Po štyroch rokoch a 130 epizódach hlas mladého herca prirodzene dozrel, takže producenti zasvätení hovoria, že výber buď preobsadiť rolu, alebo – ešte drastickejšie – ukončiť šou,“ uvádzajú zverejnenie.

Nevieme, či je táto fáma skutočná. Boli by sme prekvapení, keby to tak bolo, a Ludo, spoločnosť stojaca za Bluey, povedala, že klebety sú „nepresné“.

"Blueyho absolútne milujeme a neplánujeme show ukončiť," uvádza sa vo vyhlásení. "Vždy dokončíme sezónu pred plánovaním ďalšej a práve teraz sme v polovici tretej série a sme naozaj nadšení z budúcnosti - nemôžeme sa dočkať, kedy budeme zdieľať nové epizódy."

Všetci si môžeme spoločne vydýchnuť, že obľúbená šou našich detí tak skoro neodíde. Ale aj keby Bluey skončí skôr, ako to chcú aj naše deti, skúsený rodič vám dá vedieť, že našim deťom bude jedno, či to skončí. Kedy Tlapková patrola stále bežala hra pre batoľatá, naše deti sledovali každú epizódu štyri alebo päťkrát, jednoducho.

A to je výhoda pre detské predstavenia, ktoré sa riadia typickým vzorcom. Show a postavy budú žiť v reprízach pravdepodobne donekonečna.

Rozprávanie s mojimi deťmi o katastrofe SantaCon

Rozprávanie s mojimi deťmi o katastrofe SantaConRôzne

Nasledujúce bolo napísané pre Otcovské fórum, komunita rodičov a influencerov s pohľadmi na prácu, rodinu a život. Ak sa chcete pridať do fóra, napíšte nám [email protected]ý víkend sa Ne...

Čítaj viac
Tu je dôvod, prečo sa obávam, že moje dieťa bude hlúpe

Tu je dôvod, prečo sa obávam, že moje dieťa bude hlúpeRôzne

Nasledujúce bolo publikované z Maminčina pre Otcovské fórum, komunita rodičov a influencerov s pohľadmi na prácu, rodinu a život. Ak sa chcete pridať do fóra, napíšte nám [email protected] ...

Čítaj viac
Najlepšie pravdivé príbehy o rodičovstve roku 2016

Najlepšie pravdivé príbehy o rodičovstve roku 2016Rôzne

Každý otec je na jednej lodi, no každý otec je na inej ceste. Tento šťavnatý nuget vás núti premýšľať: ak nikto nenašiel efektívnejšiu loď, aspoň by mohol prísť s lepšou metaforou. Otcovské fórum j...

Čítaj viac