Donald Trump

První debata Trumpa a Bidena: Americké rodiny prohrávají

První debata Trumpa a Bidena: Americké rodiny prohrávajíDonald TrumpJoe BidenNázor

Každý, kdo sledoval první prezidentskou debatu mezi Donald Trump a Joe Biden mohli se shodnout na dvou slovech: Shit Show. Nejen, že byla debata nesoustředěná a zmatená, ale až příliš často to byli...

Přečtěte si více
Když se kandidáti chovají jako děti, moderátoři by měli jednat jako rodiče

Když se kandidáti chovají jako děti, moderátoři by měli jednat jako rodičeDonald TrumpVolbyJoe BidenNázor

Neúprosný hádka byl včera večer vysílán do národa z Clevelandu ve státě Ohio. První recenze první prezidentské debaty obsahovaly přídavná jména jako „mladistvý“ (Yahoo News), zhýralý (Chicago Times...

Přečtěte si více
Zde je důvod, proč nikdy nedovolím, aby se můj syn stal skautem

Zde je důvod, proč nikdy nedovolím, aby se můj syn stal skautemSkautiDonald Trump

Skauti mláďat jsou ikonickou součástí amerického dětství. Stále se chlubím svými vítězstvími v Pinewood Derby. Když se mi narodil syn, začal jsem přemýšlet o budoucích letech kempování a získávání ...

Přečtěte si více
Americké páry si vybírají jadernou variantu, protože politika je ošklivá

Americké páry si vybírají jadernou variantu, protože politika je oškliváDonald TrumpManželstvíRozvod

Scaramucciho rozchod byl jen začátek, kdy Trump ohrožuje vztahy v celé Americe.Manželství Anthonyho „The Moocha“ Scaramucciho prodloužilo jeho krátké působení ve funkci ředitele komunikace Bílého d...

Přečtěte si více
Otec čelí hrozbě deportace, přestože po desetiletí žil v Americe

Otec čelí hrozbě deportace, přestože po desetiletí žil v AmericeDonald TrumpPřistěhovalectví

Lukaszi Niecovi bylo pět let, když jeho rodiče v roce 1979 přestěhovali rodinu z Polska do Michiganu. Lukasz zpočátku obdržel dočasnou zelenou kartu, ale v roce 1989 se stal trvalým rezidentem Spoj...

Přečtěte si více
Elijah Cummings nám ukázal, že naše skutečná práce je pro naše děti

Elijah Cummings nám ukázal, že naše skutečná práce je pro naše dětiDonald Trump

Zástupce Elijah Cummings, vedoucí Dozorčí výbor sněmovny zemřel ve věku 68 let. A když míjel, viděl jsem klip za klipem a citát za citátem váženého baltimorského zákonodárce, jak oslovuje jeho zodp...

Přečtěte si více
Nostalgická podivnost mluvit s dětmi o Rusku

Nostalgická podivnost mluvit s dětmi o RuskuRuskoDonald TrumpAktuální Události

I pro dospělé je svět matoucí. Změnilo ruské vměšování výsledky voleb? Nejasný. Jaký je Putinův konec? Nejasný. Proč se zdá, že si miliardářský kleptokrat nemůže dovolit košile? No, to je docela ja...

Přečtěte si více
Proč byste měli bojovat o politiku před dětmi

Proč byste měli bojovat o politiku před dětmiTchánovéDonald TrumpDovolenáDíkůvzdání

Američané jsou notoricky vzdálená a rozptýlená skupina. Za poslední rok se přestěhovalo více Američanů než kterákoli jiná země, kromě Dánska a Finska. Někteří z nás jsou vytlačeni z hnízda, ale vět...

Přečtěte si více
Může Rusko vstoupit mezi Donalda Trumpa a Donalda Trumpa Jr.?

Může Rusko vstoupit mezi Donalda Trumpa a Donalda Trumpa Jr.?Donald Trump

Syn v budově vyzdobené jménem svého otce, v centru jeho kampaně a na půli cesty života stráveného v jeho stínu, Donald Trump Jr. podnikl kroky. Co to bylo přesně za akci? Snaží se sbírat špínu na p...

Přečtěte si více
Donald Trump pronesl kontroverzní projev ke skautům

Donald Trump pronesl kontroverzní projev ke skautůmSkautiDonald Trump

Včera, Donald Trump vyvolal určité kontroverze během projevu ve stylu kampaně k více než 30 000 skautů na jejich každoročním Jamboree v Západní Virginii. Trump v úvodu svého projevu řekl, že nebude...

Přečtěte si více